activiteiten Philatelistenclub Tiel

veiling

Onze vereniging organiseert maandelijks een clubveiling van postzegels en poststukken.

Alleen leden kunnen aan de veiling deelnemen door het kopen van kavels en/of het inbrengen van kavels voor de verkoop.

Gewoonlijk worden iedere maand 150 mooie kavels geveild van Nederland en Europa. Alle kavels worden voor verkoop door de veilingmeester gekeurd en zonodig van kwaliteits-opmerkingen voorzien.

De kavels worden ingezet voor zeer redelijke prijzen en tijdens de veiling bij opbod verkocht. Zowel kopers als verkopers betalen een geringe provisie aan de vereniging ter dekking van de kosten.

Voor leden dus dé kans hun verzameling voordelig en kwalitatief goed uit te breiden. Alleen hiervoor is het al de moeite waard lid van de Philatelistenclub Tiel te zijn.

Voor verdere informatie en inleveren veilingkavels: P. van Ingen (tel.0418-651430).

Actuele kavellijst

KAVELLIJST veiling 15 november 2018

oude kavellijsten (ter info, biedingen niet meer mogelijk):

Toelichting bij kavellijst

Met bijvoorbeeld 544/548 wordt de gehele serie of een combinatie van een serie en losse zegels bedoeld. In dit geval dus 544 t/m 548.

Kwaliteit en gebruikte afkortingen

xx = postfris zonder plakker
x = ongebruikt met plakker of zonder gom
0 = gebruikt
pr.ex. = pracht exemplaar, onberispelijk
zr.fr.ex. = zeer fraai exemplaar, met schoonheidsfoutje
fr.ex. = fraai exemplaar, min of meer gebreken

Gebruikte catalogi

Voor Nederland en Overzeese Gebiedsdelen: Speciale Catalogus NVPH. Overige landen Yvert & Tellier. Waar nodig worden andere catalogi in de omschrijving vermeld.

Bedragen per opbod

- van € 0,50 tot € 2,50 met € 0,10
- van € 2,50 tot € 5,00 met € 0,25
- van € 5,00 tot € 25,00 met € 0,50
- van € 25,00 tot € 50,00 met € 2,50
- boven € 50,00 met € 5,00

Informatie voor schriftelijk bieders

Schriftelijk biedingen kunnen via het biedformulier dat maandelijks in het mededelingenblad staat tot twee dagen de avond van de bijeenkomst worden opgegeven aan de veilingmeester. Biedingen per telefoon en/of e-mail zijn niet mogelijk i.v.m. mogelijke foutieve noteringen. Ook kunnen leden kavels ter verkoop voor een volgende veiling aanbieden bij de veilingmeester.